Koordinátor BOZP

Profesionální koordinace BOZP na staveništi

Poskytujeme vám odborné služby koordinátora BOZP, které vychází z § 15  zákona č. 309/2006 Sb. Aktivně vyhledáváme a monitorujeme rizika spojená s bezpečností práce. Připravíme vám pravidelné informační reporty a navrhneme opatření, která minimalizují ohrožení zdraví osob. Zároveň vás upozorníme na případná rizika třetích stran na vaší činnost, nebo na rizika ohrožení veřejnosti v blízkosti stavby.

Fungujeme jako odborně způsobilý specialista BOZP, který se plně soustředí na plnění svěřených úkolů. Postaráme se o profesionální monitoring bezpečnosti práce na pracovišti a společně minimalizujeme rizika pro vaše zaměstnance, dodavatele a ostatní účastníky stavby. Koordinace BOZP na staveništi provádíme po celé České republice.

Vyhledáváme a upozorňujeme na pracovně bezpečnostní rizika na staveništi a koordinujeme všechny účastníky výstavby. Jednoduše se postaráme o plnění BOZP předpisů na vaší stavbě.

proč si vybrat nás?

Získáte komplexní a odborné služby

Pracujeme zodpovědně a systematicky

Vždy dodržujeme smluvené termíny

postup realizace

1. Kontaktování

Napište nám e-mail s vaší poptávkou a kontaktními údaji.

2. Cenová nabídka

Společně se domluvíme na rozsahu služeb a připravíme vám cenovou nabídku.

3. Objednávka

Domluvíme se na detailech zakázky, termínu realizace a uzavřeme smlouvu. 

4. Realizace

V domluveném termínu se pustíme do realizace vaší zakázky.

Díky naší spolupráci s významnými partnery otevíráme dveře k nekonečnému potenciálu inovace a růstu, což nám umožňuje dosahovat vynikajících výsledků ve prospěch našich klientů a zákazníků.

Naši partneři

Díky našim partnerům dosahujeme vynikajících výsledků pro naše klienty a zákazníky.