Požární ochrana

Komplexní služby v oblasti požární ochrany

Nabízíme vám odborné služby požární ochrany podle zákona č. 133/1985 Sb., o požární ochraně. Připravíme vám dokumentace požární ochrany, postaráme se o implementace požárních předpisů a vezmeme si na správu dokumenty v oblasti požární ochrany. Zároveň za vás pohlídáme termíny kontroly a revize prostředků požární ochrany.

V oblasti požární ochrany vám dále poskytujeme odborné konzultace, analýzy požárních rizik a jako osoba odborně způsobilá v požární ochraně provádíme preventivní kontroly pracoviště. Součástí služeb je také odborná příprava pracovníků a školení požární ochrany. Jednoduše za vás vyřídíme veškerou agendu. Odborné služby vám poskytujeme po celé České republice.

V oblasti požární ochrany vám poskytujeme odborné konzultace, školení, přípravu dokumentace požární ochrany, vedení klíčových dokumentů a preventivní kontroly pracovišť.

proč si vybrat nás?

Připravíme vám detailní analýzu rizik

Dohlédneme na plnění předpisů PO

Pohlídáme za vás termíny revize

postup realizace

1. Kontaktování

Napište nám e-mail s vaší poptávkou a kontaktními údaji.

2. Cenová nabídka

Společně se domluvíme na rozsahu služeb a připravíme vám cenovou nabídku.

3. Objednávka

Domluvíme se na detailech zakázky, termínu realizace a uzavřeme smlouvu. 

4. Realizace

V domluveném termínu se pustíme do realizace vaší zakázky.

Díky naší spolupráci s významnými partnery otevíráme dveře k nekonečnému potenciálu inovace a růstu, což nám umožňuje dosahovat vynikajících výsledků ve prospěch našich klientů a zákazníků.

Naši partneři

Díky našim partnerům dosahujeme vynikajících výsledků pro naše klienty a zákazníky.