Technický dozor investora

Technický dozor při výstavbě nemovitostí

Technický dozor staveb představuje ucelený soubor činností, které vedou k efektivní kontrole výstavby nemovitosti. Provádíme technický, finanční i administrativní dohled a pečlivě hlídáme správnost prováděných prací podle projektové dokumentace. Postaráme se, aby dodavatel stavby dodržel veškeré technické specifikace.

Zároveň kontrolujeme rozpočet výstavby, časový harmonogram prací a termíny zhotovení. Jednoduše odváděná práce zhotovitelů stavby bude pod naším přísným dohledem. Naším hlavním cílem jem ochránit vaše zájmy, zajistit vysokou kvalitu výstavbu a také vám ušetřit finanční náklady. Sídlíme v Brně, technický dozor provádíme v celém Jihomoravském kraji.

Při výstavbě nemovitosti pohlídáme technické specifikace podle projektové dokumentace i ostatní administrativní záležitosti. Ochráníme vaše zájmy investora a dohlédneme na správné technické plnění závazků stavitelů.

proč si vybrat nás?

Pohlídáme vám kvalitu výstavby

Ochráníme vaše investorské zájmy

Dohlédneme na výstavbu podle projektu

postup realizace

1. Kontaktování

Napište nám e-mail s vaší poptávkou a kontaktními údaji.

2. Cenová nabídka

Společně se domluvíme na rozsahu služeb a připravíme vám cenovou nabídku.

3. Objednávka

Domluvíme se na detailech zakázky, termínu realizace a uzavřeme smlouvu. 

4. Realizace

V domluveném termínu se pustíme do realizace vaší zakázky.

Díky naší spolupráci s významnými partnery otevíráme dveře k nekonečnému potenciálu inovace a růstu, což nám umožňuje dosahovat vynikajících výsledků ve prospěch našich klientů a zákazníků.

Naši partneři

Díky našim partnerům dosahujeme vynikajících výsledků pro naše klienty a zákazníky.